Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Ciekawe Strony
  Kontakt
  Księga Gości

PDMD

PDMD W KOŁACZYCACH

DZIEŃ MISYJNY

GRUPY KONTYNENTALNE

O KONTYNENTACH

SPOTKANIA

ADOPCJA SERCA

PATRON GRUPY

PATRON NA ROK

KONKURSY

KOLĘDOWANIE

WYPOŻYCZALNIA

WSPOMNIENIA

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

NASZA TWÓRCZOŚĆ

MARGARETKI

ŻYWY RÓŻANIEC

MAŁY KATECHIZM

MAŁY SŁOWNIK

PREZENTACJE

VIDEO

DO POBRANIA

INNE
  Galeria
  Humor
  Avatary

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Kaska Sypien
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 415
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~karol22290 (322 pkt.)
3) ~karolinalechwar (183 pkt.)
4) ~zuzia sawa (136 pkt.)
5) ~monikaw (124 pkt.)
6) ~gabrysia192a (42 pkt.)

Ankieta
Pogłębiam wiedzę religijną systematycznie czytając:

PISMO ŚWIĘTE

KATECHIZM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

PRASĘ KATOLICKĄ

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Pomóż
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Zbieraj z Nami
Polskie Serce
Reklama

PDMD

MODLITWY NA KAŻDĄ OKAZJE


RANO
Witam Cię, Panie! Rozpoczynam nowy dzień. Proszę Cię, abyś był ze mną w każdej chwili dnia. Dodawaj mi sił, bym wszystkim co robię dawał świadectwo Twojej miłości. Chcę być Twoim apostołem.

WIECZOREM
Skończył się dzień. Dziękuję Ci za to, że mogłem go przeżywać razem z ludźmi, których kocham. Teraz jestem trochę zmęczony, ale cieszę się, że mogę ostatnie myśli przed snem skierować ku Tobie, Panie. Proszę Cię o spokojny sen.

PRZED SZKOŁĄ
Idę do szkoły. Chcę się uczyć. Dzięki temu mogę poznawać piękno świata, który stworzyłeś. Uczę się, bo chcę korzystać z talentów, którymi mnie obdarzyłeś. Dziękuje Ci za talenty i zdolności, dzięki którym mogę poznawać Twoje dzieła.

PRZED NAUKĄ
Duchu Święty, który oświecasz serca i umysły nasze, dodaj nam ochoty i zdolności, aby ta nauka była dla nas pożytkiem doczesnym i wiecznym. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

PO NAUCE
Dzięki Ci, Boże, za światło tej nauki, pragniemy, abyśmy nią oświeceni mogli Cię zawsze wielbić i wolę Twoją wypełniać na wieki. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

PODZIĘKOWANIE ZA BYCIE DZIECKIEM BOGA
Dziękuję Ci, Panie, za to, że mnie stworzyłeś. Dziękuję za to, że jesteś moim Ojcem. Dziękuję także za to, ze codziennie oglądam piękno świata i cieszę się obecnością ludzi, których kocham.

DO PATRONA
Jesteś moim patronem. Wiem, że opiekujesz się mną z nieba. Proszę Cię, abyś był zawsze ze mną i chronił mnie.

DO ANIOŁA STRÓŻA
Aniele Stróżu, nie widzę Cię, ale wiem, że zawsze jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, aby nic złego mi się nie stało. Dziękuję Ci za to.

DO MARYI
Gdy patrzę na Ciebie, Maryjo, to podziwiam Twoją wiarę, nadzieję i miłość. Proszę, ucz mnie wiary, nadziei i miłości.

W TRUDNYM DNIU
Czeka mnie trudny dzień. Trochę boje się tego, co on przyniesie. Bądź ze mną, Panie, abym nie zwątpił w swoje siły i w Twoją opiekę. Wiem, że z Tobą wszystko jest możliwe.

ZA RODZICÓW
Dziękuję Ci, Panie, za rodziców. Wiesz, jak bardzo ich kocham. To oni pokazują mi, czym jest miłość. Boże, opiekuj się nimi. Ja będę się starał z całych sił, poprzez dobre uczynki i słowa, pokazać im, jak mocno ich kocham.

ZA PRZYJACIÓŁ
Dziękuję, Panie, za przyjaciół, za to, że mogę z nimi miło spędzić czas. Dziękuję za to, że są blisko mnie. Dzięki nim poznaje, jak wielkim darem jest przyjaźń.

ZA NAUCZYCIELI
Miej, Panie, w opiece moich nauczycieli. Dziękuje im za trud, który wkładają w to, aby mnie uczyć. Proszę, daj im mądrość i cierpliwość.

ZA LUDZI, SPOTKANYCH W CIĄGU DNIA
Modlę się, Panie, za wszystkich ludzi, których dziś spotkałem. Także i za tych, których nie znam. Dzięki tym ludziom mój dzień był ciekawy. Dziękuję Ci, Panie, za nich, bo oni wszyscy tak jak ja, są Twoimi dziećmi.

ZA OJCA ŚWIĘTEGO
Modle się, Panie, za Ojca Świętego – następcę Jezusa Chrystusa. Proszę Cię, daj mu światło Ducha Świętego w prowadzeniu Twojego Kościoła.

PRZED SPOWIEDZIĄ
Idę, Panie, do spowiedzi. Proszę o dar przebaczenia moich win, grzechów. Dziękuję Ci za wielka miłość i zaufanie, jakim mnie obdarzasz, gdy dajesz mi kolejną szansę poprawy.

PO SPOWIEDZI
Czuję się jak nowo narodzony człowiek. Przepełnia mnie radość i wdzięczność. Moje grzechy zostały odpuszczone. Boże, spraw, abym nie zapomniał o wielkim darze Twojego przebaczenia.

DO DUCHA ŚWIĘTEGO
Proszę Cię, Panie, abyś wylał na mnie swego Ducha. Niech On umacnia moje kroki, kieruje moimi słowami i myślami, abym wszystko co robię, czynił na Twoją chwałę.

O MI?OSIERDZIE
Trudno przebaczać. Naucz mnie, Panie kochać także tych, którzy nie życzą mi dobrze. Jesteś moim Nauczycielem i wiem, że z Twoją pomocą będę potrafił kochać także swoich nieprzyjaciół.

O POKÓJ
Świat jest niespokojny. W wielu miejscach toczą się wojny i giną niewinni ludzie. Proszę Cię, Panie, aby w sercach wszystkich ludzi zamieszkała miłość i pokój.

O NAWRÓCENIE GRZESZNIKÓW
Grzech krępuje sumienia ludzi. Proszę Cię, Panie, za tych wszystkich, którzy jeszcze Cię nie poznali, bo nie słyszeli o Tobie. Proszę także za tych, którzy nie chcą słuchać Twego głosu. Spraw, aby wszyscy poznali wielkość Twojej miłości.

PODZIĘKOWANIE ZA MIŁOŚĆ
Wierzę, Boże, w to, że jesteś MIŁOŚCIĄ. Dziękuję Ci za to. Nie ma przecież nic potężniejszego na świecie od miłości. Dziękuję za to, że mnie kochasz, za to, że kochają mnie moi rodzice. Ja także pragnę odpowiadać miłością na wszystko, co mnie spotyka.

ZA ZMARŁYCH
Wiele osób żyło przede mną. Teraz odeszli do Ciebie. Modlę się za nich, dziękując im za to, że przygotowali moich rodziców do przekazania mi choć maleńkiej części wielkiej tajemnicy wiary.

ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPI?CE
Nie wszystkie dusze mogą oglądać Ciebie twarzą w twarz, bo są w czyśćcu. Panie, proszę za tych, za których nikt się nie modli, a którzy potrzebują modlitwy, aby skrócić czas oczyszczenia w czyśćcu. Wierzę, że moja modlitwa im pomoże.

PODZIĘKOWANIE ZA MSZĘ ŚWIĘTĄ
Z wielką radością uczestniczę w Eucharystii. Dziękuję Ci, Panie, za to, że jesteś ze mną w czasie Mszy Świętej. Dziękuję za to, że mogę słuchać Twoich słów skierowanych właśnie do mnie i spożywać Twoje Ciało. Wierzę, że jesteś ze mną i umacniasz mnie w wierze i miłości do Ciebie i moich najbliższych.

O MĄDROŚĆ
Mądrość jest wielkim darem, dlatego proszę Cię o nią. Ty nią jesteś. Ty uczysz jak zdobywać prawdziwą mądrość. Naucz mnie, Panie, być mądrym Twoją mądrością, która wypływa z miłości.

O MIŁOŚĆ
Pragnę kochać Ciebie, swoich najbliższych, przyjaciół i tych, którzy nie zawsze dobrze mi życzą. Ty jesteś Nauczycielem miłości, jesteś moim Mistrzem, którego chce naśladować.

PRZED CZYTANIEM PISMA ŚWIĘTEGO
Daj mi, Panie, światło wiary, abym mógł zrozumieć słowa, które do mnie kierujesz poprzez Pismo Święte.

O DAR WIARY
Proszę Cię, Panie, o wiarę, malutką jak ziarenko, ale mocną w swej kruchości. Wierzę w Ciebie i Tobie, mój Boże. Spraw, by moja wiara wzrastała i stawała się coraz mocniejsza.

O RADOŚĆ W WYPEŁNIANIU CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW
Codziennie mam wiele rzeczy do zrobienia, wiele obowiązków do wypełnienia. Naucz mnie, Panie, czerpać z nich radość, abym je wypełniał najlepiej jak potrafię.

O ŻYCZLIWOŚĆ
Chcę być życzliwy dla każdego, kto mnie spotka. Daj mi, Panie, łaskę bycia Twoim uczniem, który z otwartym sercem podchodzi do każdej osoby.

O POKÓJ DUCHA
Tylko w Tobie, Panie, serce moje odnajduje pokój. Daj mi proszę, spokojnego ducha, abym z miłością patrzył na każdego człowieka, którego stawiasz na mojej drodze.

O WYPEŁNIANIE WOLI BOŻEJ
Pragnę, Panie, pełnić Twoją wolę. Wiesz, że czasem mam z tym problemy. Dlatego z całego serca proszę Cię o to, abym z coraz większą ochotą Tobie służył.

O UFNOŚĆ
Ufam Tobie, Panie. Wiem, że z Tobą wszystko jest możliwe. Naucz mnie takiej ufności, która nigdy nie przemija, nawet wtedy, gdy nie widzę rozwiązania. Wiem, że Ty możesz rozwiązać wszystkie moje problemy.


Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Losowy cytat
"W sercu i duszy uczyniłam miejsce dla całego świata". - Paulina Jaricot
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Modlitwa Misyjna Dzieci
Panie Jezu, pragnę zostać pomocnikiem misjonarzy i nieść pomoc duchową i materialną dzieciom z krajów misyjnych: dzieciom, które Cię nie znają, dzieciom bezdomnym i opuszczonym, dzieciom cierpiącym głód i pozbawionym wszelkiej opieki lekarskiej. Ofiaruję Ci za nie codzienną modlitwę, pracę, naukę i dobre uczynki, a także ofiarę z drobnych wyrzeczeń - na chleb dla głodnych, lekarstwo dla chorych, naukę i katechezę dla wszystkich, na wielką radość zjednoczenia z Tobą, Panie Jezu.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~xjuleQ
DATA: 19.09.2019 20:06
wszystkiego najlepszego karolinalechwar!smiley

~xjuleQ
DATA: 19.09.2019 20:06
wszystkiego najlepszego karolinalechwar!smiley

~xjuleQ
DATA: 17.05.2019 19:52
wszystkiego co najlepsze pawelk!

~JulciaJanik
DATA: 11.04.2019 21:53
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Pani Edyty! smiley

^r_edyta
DATA: 06.02.2019 22:05
WSZYSTKIEGO CO DOBRE I PIĘKNE dla xjuleQ smiley

^r_edyta
DATA: 12.01.2019 12:11
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla wErOnIkA

~xjuleQ
DATA: 12.01.2019 11:39
wszystkiego najlepszego wErOnIkA

^r_edyta
DATA: 08.12.2018 21:58
ZIELONE "ŚWIEŻYNKI" (klasy 4 ) już są wpisane na listę. Sprawdźcie czy kogoś nie zgubiłam smiley

^r_edyta
DATA: 08.12.2018 14:54
Dzięki xjuleQ, że czuwasz smiley

~xjuleQ
DATA: 03.12.2018 08:01
wszystkiego najlepszego edytadzwonkowska

~xjuleQ
DATA: 02.12.2018 16:39
wszystkiego najlepszego kotecek55

~xjuleQ
DATA: 02.12.2018 16:38
wszystkiego najlepszego
kamcia2114

~xjuleQ
DATA: 24.11.2018 16:32
wszystkiego najlepszego karolina992

^r_edyta
DATA: 06.10.2015 23:32
Zwracajcie uwagę w GRACH na to by nie powtarzać haseł, pytań itd