LAUREACI I WYRÓŻNIENI WŚRÓD KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH!
Dodane przez r_edyta dnia 05.03.2019
Jurorom, w składzie: P. Lucyna Maziarz, P. Marzena Merkwa, p. Dorota Pacocha, P. Anna Róg oraz P. Małgorzata Skicka, DZIĘKUJEMY za wytypowanie projektów charakteryzujących się..
Rozszerzona zawartość newsa
Jurorom, w składzie: P. Lucyna Maziarz, P. Marzena Merkwa, p. Dorota Pacocha, P. Anna Róg oraz P. Małgorzata Skicka, DZIĘKUJEMY za wytypowanie projektów charakteryzujących się pomysłowością wykonania i ogólnym wrażeniem!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
ANIOŁ – laureatka: Oliwia Stasiowska, wyróżnienie: Joanna Witalis
ARAB – laureat: Krzysztof Szczerba,
BAWARKA – laureatka: Greta Wojdyła,
WIETNAMKA – laureatka: Anna Madejczyk,
CYGANKA – laureatka: Maria Kozik, wyróżniona: Aleksandra Kasprzyk
ESKIMOS – wyróżniona: Julia Fryc,
GRUZIN – laureat: Paweł Przewoźnik
GÓRALKA – laureatka: Natalia Sztaba, wyróżnienie: Martyna Wiatr
GÓRNIK – laureat: Radosław Szpak
HINDUSKA – laureatka: Gabriela Merkwa, wyrózniona: Karolina Rak,
HISZPAN – laureat: Karol Kasprzyk,
INDIANIN – laureat: Dawid Szczepanik
INDIANKA – laureatka: Karolina Wojdyła, wyróżniona: Gabriela Drzymalska
KOWBOJKA – laureatka: Agnieszka Miętus, wyróżniona: Laura Wrona,
KOREANKA – laureatka: Karolina Rusztowicz,
KRÓLOWIE –laureaci: Szymon Marcisz, Jan Wnęk, Jakub Wiatr
MARYJA – laureatka: Maria Biernacka, wyróżniona: Patrycja Witalis
MEKSYKANIN – laureatka: Patrycja Drzymalska, wyróżniony: Jakub Kasprzyk,
MURZYN – laureat: Mikołaj Dąbrowski,
PASTERKA – laureatka: Milena Pawłowska,
PASTERZ – laureat: Kacper Czech, wyróżniona: Patrycja Bachórz,
PERUWIANKA – wyróżnienie: Emilia Nowak,
PIELĘGNIARKA – laureatka: Julia Janik, wyróżnienie: Natalia Staniszewska,
PRZEDSZKOLAK – laureat: Maksymilian Lisowski.

W związku z tegoroczną zmianą regulaminu i nagrodą dla laureatów i wyróżnionych w postaci jednodniowej wycieczki Organizator zastrzega sobie prawo do dodatkowych wyróżnień dla osób, które wykazały się ciekawym projektem stroju a także dla osób w kategoriach licznie obleganych przez uczestników kolędowania. Do tegorocznych szczęśliwców należą: Magdalena Staniszewska, Zofia Żygłowicz, Milena Nocek, Aleksandra Krajewska, Zuzanna Maziarz, Milena Mrukowicz, Zuzanna Lisowska.

LAUREATOM i WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY życząc równie ciekawych pomysłów w przyszłości!

Przy wyborze TRZECH NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW decyduje pierwsze i niezapomniane wrażenie, które odbiera mowę! :bigeek: I w związku z tym NAJLEPSZYMI PROJEKTANTAMI TEGOROCZNYMI zostali: PAŃSTWO EWA I RYSZARD PRZEWOŹNIK, PANI MAŁGORZATA JANIK oraz PANI MARZENA MERKWA. GRATULUJĘ NAJLEPSZYM i życzę WSZYSTKIM PROJEKTANTOM równie dużej kreatywności w przyszłości!!!