WYNIKI KONKURSU PAMIĘCI PAPIEŻA POLAKA
Dodane przez r_edyta dnia 19.04.2018
Rokrocznie wewnątrzszkolny konkurs ogłoszony z okazji DNIA PAPIESKIEGO a rozstrzygany w rocznicę NARODZIN PAPIEŻA DLA NIEBA - przybiera różne formy. Na prośbę przedstawicieli GRUPY BIAŁEJ, tegoroczny konkurs to TEST WIEDZY o św. Janie Pawle II. Organizatorem: Opiekun Ogniska Misyjnego...
Rozszerzona zawartość newsa
Rokrocznie wewnątrzszkolny konkurs ogłoszony z okazji DNIA PAPIESKIEGO a rozstrzygany w rocznicę NARODZIN PAPIEŻA DLA NIEBA - przybiera różne formy. Na prośbę przedstawicieli GRUPY BIAŁEJ, tegoroczny konkurs to TEST WIEDZY o św. Janie Pawle II. Organizatorem: Opiekun Ogniska Misyjnego -p. Edyta Rączka, uczestnikami: uczniowie klas IV, V, VI SP. Każdy uczeń mógł sprawdzić się w ogólnych wiadomościach dotyczących św. Jana Pawła II, a przyznać trzeba, że obecnemu pokoleniu coraz mniej bliski jest ten WYJĄTKOWY AUTORYTET, „wielu natomiast pamięta GO tylko od święta”.
Uczniowie, którzy zdobyli w konkursie największą ilość punktów to:
Klasa 4 a – JULIA WNĘK (LAUREATKA)
Klasa 4 b – PAULINA KULIG (WYRÓŻNIONA)
Klasa 5 a – NORBERT MADEJCZYK (WYRÓŻNIONY)
Klasa 5 b – ANNA MADEJCZYK (LAUREATKA)
Klasa 6 a – Krzysztof Szczerba (LAUREAT)
Klasa 6 b – Wiktoria Gadzała (WYRÓŻNIONA)
PUNKTACJA zadecydowała o ZWYCIĘSTWIE lub WYRÓŻNIENIU na poziomie poszczególnych
klas. Innymi słowy ZNAWCĄ ŚW. JANA PAWŁA II (LAUREATEM) została/ł na poziomie:
- klasy 4 - JULIA WNĘK,
- klasy 5 - ANNA MADEJCZYK,
- klasy 6 – KRZYSZTOF SZCZERBA.

LAUREATOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY! Każdy z wyżej wymienionych osób otrzymuje według REGULAMINU: dyplom, nagrodę rzeczową oraz stopień z religii. (Sponsorem nagród – Organizator konkursu!)
WSZYSTKICH zachęcamy do zgłębiana ŻYWOTÓW ŚWIĘTYCH a szczególnie ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II i do wybrania jednej z JEGO cech do realizacji w swoim życiu np. szukajmy tego co nas łączy a nie dzieli, przebaczajmy z serca etc.
Można już zgłaszać propozycje FORMY przyszłorocznego konkursu :)