POŻEGNANIE BIAŁYCH
Dodane przez r_edyta dnia 01.07.2017
Pożegnaliśmy rok szkolno – katechetyczno – formacyjny i rozstaliśmy się z częścią GRUPY BIAŁEJ, tzn. uczniami klas trzecich Gimnazjum. Spośród PIĘTNASTKI BIAŁYCH GIMNAZJALISTÓW - niestety tylko kilku (z własnej inicjatywy!) włączało się ...
Rozszerzona zawartość newsa
Pożegnaliśmy rok szkolno – katechetyczno – formacyjny i rozstaliśmy się z częścią GRUPY BIAŁEJ, tzn. uczniami klas trzecich Gimnazjum. Spośród PIĘTNASTKI BIAŁYCH GIMNAZJALISTÓW - niestety tylko kilku (z własnej inicjatywy!) włączało się systematycznie w akcje organizowane przez Ognisko Misyjne. Byli i tacy, którzy błędnie rozumowali WOLONTARIAT.
Jak co roku, tych budujących MOST MISYJNY w ramach działalności na „zapleczu misyjnym” nagrodziliśmy symbolicznymi upominkami i zaświadczeniami potwierdzającymi działalność woluntarystyczną na terenie Kołaczyc i poza Kołaczycami. Do szczególnie zasłużonych należy NATALIA CIENIEK oraz PAWEŁ KRAJEWSKI.
Wyróżnienia otrzymały: Anna Węgrzyn, Anna Rachowicz, Adriana Rak - osoby, które starały się na miarę swoich możliwości pomagać w inicjatywach misyjnych z udziałem Ogniska Misyjnego. Wszystkim, którym nie były obojętne problemy misyjne i którzy pomagali przez: MODLITWĘ, OFIARĘ, SŁUŻBĘ i TALENT dla MISJI – SKŁADAMY SERDECZNE „BÓG ZAPŁAĆ”!
Natomiast tradycyjnie już, wszystkim TRZECIOKLASISTOM GIMNAZJALISTOM życzymy „wielu łask Bożych w nowych środowiskach szkolnych, a także mocy Ducha Świętego do apostołowania słowem oraz czynem w każdym miejscu i czasie, opieki DOBRYCH ANIOŁÓW i wstawiennictwa ŚWIĘTEGO Jana Pawła II”.