PODLICZONE, PRZYDZIELONE I PRZEKAZANE DALEJ!
Dodane przez r_edyta dnia 20.01.2017
Pieniądze zebrane w ramach 21 AKCJI KOLĘDOWANIA MISYJNEGO zostały przeliczone zaraz po zakończeniu kolędowania w dniu 6 stycznia przez KOMISJE, które składały się z kolędników danej grupy + osoba...
Rozszerzona zawartość newsa
Pieniądze zebrane w ramach 21 AKCJI KOLĘDOWANIA MISYJNEGO zostały przeliczone zaraz po zakończeniu kolędowania w dniu 6 stycznia przez KOMISJE, które składały się z kolędników danej grupy + osoba dorosła w zależności od grupy: mama, tato, itd. Każda z KOMISJI wypełniała PROTOKÓŁ, który jest do wglądu u Opiekuna Ogniska Misyjnego. W dniach od 9 do 12 stycznia grupowi lub kolędnicy, gdzie kończyło się kolędowanie, oddawali przeliczone puszki z pieniędzmi oraz protokoły - te z kolei były na bieżąco sprawdzane przez Opiekuna Ogniska. BARDZO DZIĘKUJĘ 21 KOMISJOM za rzetelne wywiązanie się z powierzonych im zadań.
W dniu 11 stycznia br. dokonana została wpłata na konto DIECEZJALNEGO DZIEŁA MISYJNEGO w RZESZOWIE (7500 zł. na rzecz DZIECI W TAJLANDII) a w dniu 16 stycznia na konto ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK św. Piotra Klawera (1900 zł na rzecz ADOPCJI SERCA ZIELONY PRZYLĄDEK).
Kopie wpłat do wglądu w teczce: OGNISKO MISYJNE.