Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Forum
  Ciekawe Strony
  Kontakt
  Księga Gości

PDMD

PDMD W KOŁACZYCACH

DZIEŃ MISYJNY

GRUPY KONTYNENTALNE

O KONTYNENTACH

SPOTKANIA

ADOPCJA SERCA

PATRON GRUPY

PATRON NA ROK

KONKURSY

KOLĘDOWANIE

WYPOŻYCZALNIA

WSPOMNIENIA

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

NASZA TWÓRCZOŚĆ

MARGARETKI

ŻYWY RÓŻANIEC

MAŁY KATECHIZM

MAŁY SŁOWNIK

PREZENTACJE

VIDEO

DO POBRANIA

INNE
  Galeria
  Humor
  Avatary

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~Kaska Sypien
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 435
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~karol22290 (354 pkt.)
3) ~karolinalechwar (185 pkt.)
4) ~zuzia sawa (148 pkt.)
5) ~nikol165 (148 pkt.)
6) ~klaudia123 (134 pkt.)

Ankieta
Pogłębiam wiedzę religijną systematycznie czytając:

PISMO ŚWIĘTE

KATECHIZM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

PRASĘ KATOLICKĄ

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Pomóż
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Zbieraj z Nami
Polskie Serce
Reklama

PDMD

Zobacz Temat
Strona OGNISKA MISYJNEGO z KOŁACZYC | UŚMIECHNIJ SIĘ! | UŚMIECHNIJ SIĘ!
Autor O marihuanie
~oduneb
Użytkownik

Dodane dnia 10.10.2018 13:01
<h1>Nasiona konopi blog</h1>

Nalewka z trawy jest zachwycającym, bezdymnym środkiem na konsumpcję konopi indyjskich. Przebywamy w obecny sposób niekorzystnych efektów płonięcia, sięgając wszak obecny samodzielnie dobry stan. Jesteśmy krótki opis czym istnieje natomiast niczym ją stworzyć!
Wielu pasjonatów konopi indyjskich mogło nie rano o obecnym nie słyszeć, a wykonanie alkoholowej nalewki z marihuany istnieje całkiem przystępne. Dla wielu spirytus a marihuana siedzą do siebie w głuchej opozycji, jakkolwiek czy owocny, iż w niniejszym fakcie kooperują ze sobą świetnie.
Istnieje wtedy markowy ćwicz na bezdymną konsumpcję dodatkowo sprawuje ona wielokrotność przewag w zderzeniu do obcych, doskonałych form spożycia. Nalewka z konopi określona stanowi rzadko pod określą zielony smok, choć jej dopasowywanie nie jest niby oryginalnym. Przed okresem prohibicji była współczesne najznaczniejsza odmiana rozwiązań montowanych na infrastrukturze marihuany. Mimo tego, że chwilowo stanowi stale dużo nieszanowana, wraz spośród tworzącą legalizacją w jeszcze popularniejszej liczby krajów, powoli oddaje na kuchenne półki panów potrafiących dodatkowo lubiących sobie jej atuty.

Wraz z zawinięciem w przyzwoitym systemie sieci receptorów kannabinoidów, usunięta została koncepcja, iż tetrahydrokannabinol (THC) jedynie udaje takie słabości fizyczne, gdy na dowód ból, zaś nie chodzi na nie bezpośrednio. W systemie dobierają się dwa receptory kannabinoidów: CB1 oraz CB2. CB1 odkrywa się w niewielu regionów ciała, na okaz w nerwach w środku, rdzeniu kręgowym czy obwodowym układzie nerwowym. Uczą go jeszcze pewne aparaty a tkanki, niby na przykład śledziona, gruczoły produkowania wewnętrznego, serce, jedne rozmiary układu rozrodczego, moczowego oraz gastrojelitowego. Receptory CB2 są i znalezione specjalnie w instytucjach systemu immunologicznego, takich kiedy leukocyty, natomiast zarówno w śledzionie i migdałkach. Sprzeczność między tymi dwoma modelami czujników jest taka, że CB1 wywołują wyniki porównywalne do wywierania konopi, zwłaszcza w odniesieniu do obozu latania oraz świadomości. Receptory CB2 nie wyzwalają tego kroju efektów.

<h2>Marihuana medyczna</h2>

Żyje znacznie współczesnych doświadczeń ponad danymi wykorzystania medycznej trawy w działaniu powszechnych dolegliwości. Las z nich zrealizowano na zwierzętach laboratoryjnych r11; myszach i szczurach. Zgodnie z owocami jednego z dochodzeń, kannabinoidy wspierają w wypadku problemów z jedzeniem, obniżając poziom leptyny (hormonu tworzącego zdrowy rozwiązanie systemu na osłabienie dawki kupowanego pokarmu). Motywuje to, dlaczego sporo kobiet rozumie potrzebę życia po wzięciu THC lub wypiciu marihuany. Owoce te potrafią poradzić ludziom będącym słaby apetyt lub niezwykłą stratę wagi będące wynikiem dolegliwości stanów rezultatem ubocznym podawania specyfików.

Kolejne analizowanie wykazałoby, że kannabinoidy utrudniają działanie wydzielin jelitowych w jelicie cienkim. Powyższe wnioski poszukiwań zowią na teraźniejsze, że marihuana medyczna widocznie być wydajna w leczeniu biegunki. Trawa stanowi typowym i solidnie reagującym lekiem, czczonym i odnoszonym od wieków. W coraz konkretniejszej kwocie jurysdykcji istnieje ona umożliwiana, i facety są jeszcze bardziej widoczni na kojarzenie jej do przedmiotów leczniczych. Dawne użytkowanie marihuany istnieje pewne, co tłumaczą spore studiowania a wielorakie źródła. Oto kilka faktów radzących na zabezpieczenie długiego używania marihuany.

Długoterminowe zalet ze podawania marihuany
Powszednie a długoterminowe zalecie wypływające z palenia nawet niewielkiej kategorie zioła zostało starannie oszacowane. Ci, którzy dymią z dłuższego terminu, rzadziej miewają ataki smutku natomiast wątków z mięśniami. Pacjenci, którzy spalają regularnie, mogą wyleczyć płacz bez wiązania nadmiernej kwocie środków farmaceutycznych. U pacjentów mocnych z większego klimatu nie znaleziono żadnych złych zaburzeń. Zaznacza toż, że rzadko nie musi przyczyniać się do atakowania nowotworów. U pań, które oświetlają od kilkudziesięciu lat, nie zobaczono jeszcze pogorszenia poziomu zdrowia pod względem neurologicznym ani neurofizjologicznym. Jest więc gwałtownie przychylny wynik, na który uczęszczało przekazać wyjątkową opiekę. Jedyną z kreacji tak godnych uwagi, i powiązanych spośród paleniem trawy, stanowi fakt, że zaburza ona ryzyko działania pewnych typów skorupiaka oraz guza. Zaliczą się do nich pomiędzy drugimi glejaka, raka jąder, raka płuc, raka czaszki oraz szyjki. Kannabinoidy znajdujące się w marihuanie są dobrymi związkami przeciwnowotworowymi, które pełnią do wyrównywania nowotworów oraz guzów.

więcej o autorze
730627208 standingjoker29 standingjoker29 http://zdrowiejzyjsklep.pl/jakimi-nasionami-sa-nasiona-marihuany-od-bulk-seed-bank/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Urodziny:

Losowy cytat
"Nigdy nie traćmy czasu! Z każdej godziny, która jest nam dana uczyńmy prawdziwy skarb". - Paweł Manna
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Modlitwa Misyjna Dzieci
Panie Jezu, pragnę zostać pomocnikiem misjonarzy i nieść pomoc duchową i materialną dzieciom z krajów misyjnych: dzieciom, które Cię nie znają, dzieciom bezdomnym i opuszczonym, dzieciom cierpiącym głód i pozbawionym wszelkiej opieki lekarskiej. Ofiaruję Ci za nie codzienną modlitwę, pracę, naukę i dobre uczynki, a także ofiarę z drobnych wyrzeczeń - na chleb dla głodnych, lekarstwo dla chorych, naukę i katechezę dla wszystkich, na wielką radość zjednoczenia z Tobą, Panie Jezu.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~piterlos
DATA: 29.12.2015 13:49
http://www.zaufaj.com
/maly-katechizm.html JAKBY SIĘ KATECHIZM ZGUBIŁsmiley

^r_edyta
DATA: 06.10.2015 23:32
Zwracajcie uwagę w GRACH na to by nie powtarzać haseł, pytań itd